قیمت انواع بافت مو

by بافت مو in سپتامبر 1, 2019

بافت مو در گذشته بسیار رواج داشت و دختران و زنان زیادی موهای خود را به شکل های مختلفی می بافتند. امروزه نیز این گرایش بازگشته است و بسیاری از افراد به بافت مو علاقه دارند. از آنجایی که مد و فشن هر روزه در حال پیشرفت و توسعه می باشد، بافت موهای جدیدی نیز ابداع شده است که بسیار زیبا هستند. شما در ادامه مطلب می توانید معرفی انواع بافت مو ها و قیمت های آن ها را مطالعه کنید.

انواع بافت مو

بافت مو انواع بسیاری دارد که ما در این لبست سعی کرده ایم ۱۰ تا از پرطرفدار ترین بافت های مو را یه شما معرفی کنیم. این بافت های مو در عصر جدید ابدا شده اند و نه تنها نظر بسیاری از بانوان را به خود جلب کرده اند، بلکه بسیاری از افراد دست به یادگیری آن ها زده اند تا بتوانند هم برای خودشان و هم برای دیگر این بافت ها را بزنند.

لیست انواع بافت:

 1. بافت مو مجلسی
 2. بافت مو مول خطی
 3. بافت مو مدل تل
 4. بافت مو مدل هلندی
 5. بافت مو مدل طنابی
 6. بافت مو مدل قلبی
 7. بافت مو پری دریایی
 8. بافت مو فرانسوی
 9. بافت مو تیغ ماهی
 10. بافت مو آفریقایی
قیمت انواع بافتن مو - قیمت بافت مو عروس

قیمت انواع بافتن مو – قیمت بافت مو عروس

 

همچنین بخوانید : قیمت  اکستنشن مو زنانه و مردانه

قیمت انواع بافت مو

بسیاری از کاربران از ما درباره قیمت انواع بافت مو سوال کرده اند که در این بخش می خواهیم به این دسته از سوالات پاسخ دهیم. قیمت بافت مو به عوامل بسیاری ربط دارد. یکی از این عوامل میزان بلندی و حجم موها و عامل دیگر مدل بافتی است که می خواهید انجام دهید. ما میانگین قیمت انواع بافت مو در مناطق مختلف تهران را بردی شما تهیه کرده ایم.

 1. جنوب تهران
  از 5,000 تا 60,000
 2. شمال‌ تهران
  از 60,000 تا 200,000
 3. شرق تهران
  از 30,000 تا 100,000
 4. غرب تهران
  از 30,000 تا 100,000

امیدواریم با مطالعه مطلب بالا آگاهی کافی از انواع بافت مو ها و قیمت های متعدد آن ها در مناطق مختلف تهران بدست آورده باشید.

آیا شما بافت مو کار و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply