معرفی انواع بافت مو

by بافت مو in سپتامبر 7, 2019

معرفی انواع بافت مو

امروز در سایت بافت مو قصد داریم شما رابا انواع بافت مو آشنا کنیم و د ر جواب برخی از شما کاربران گرامی که سوالات متعددی از جمله

بافت موهای رایج در آرایشگاه ها کدامند؟

انواع بافت مو جلو سر

بافت موهای خارجی کدامند؟

اگر موهای بافته شده باز نشد چکار کنیم؟

پرسیده بودید، توضیحات جامعی ارائه کنیم. امیدواریم که با مطالعه این صفحه مطالب مفیدی را به دست بیاورید.

 

بافت مو چیست؟

یکی از روش های سنتی و قدیمی جمع کردن مو که از قدیم در انواع فرهنگ ها رایج بوده و هست بافتن مو به سبک های مختلف است. بافت مو را امروزه در انواع مختلف می توانید ببینید. این روش جمع کردن مو به حدی محبوب شده که سلبریتی ها نیز در جشن ها و مراسم مهم از آن استفاده می کنند و بسیار زیبا و شیک است.  

بافت مو به انگلیسی چه می شود؟

در زبان انگلیسی بافت مو به hair braiding ترجمه می شود.

همچنین بخوانید: معرفی انواع کرم مو

بافت مو چه ضررهایی دارد؟

این باور غلط که در بین عموم رایج شده که بافت مو باعث شکنندگی و ریزش مو می شود را میتوان گفت که در حد یک شایعه قوی بوده. تا زمانی که مو را به شدت نکشید و بافت سفت انجام ندهید، بافت مو هیچ ضرری برای مو ندارد. ولی اگر مو را از کف سر با فشار بکشید و بافت های مدرن ریز بزنید، مسلما به ریشه مو آسیب می زند.

انواع بافت مو کدامند؟

شاید در سالهای نه چندان دور بافت مو را تنها در دو یا سه مدل میتوانستید ببینید ولی امروزه میتوان بافت مو رادر مدل های مختلف و زیبا با نام های جالب یافت. در ادامه اسم انواع بافت مو را برای شما ذکر می کنیم.

بافت مو ساده
بافت مو به روش فرانسوی
بافت مو به روش آلمانی
بافت مو تیغ ماهی
بافت مو باکسی
بافت مو ریز
بافت مو سنبلی
بافت مو مدل تاج
بافت مو مدل تاج دنباله دار
بافت مو مدل تل
بافت مو تزاری
بافت فرق سر
بافت مو نامنظم

معرفی انواع بافتن مو

معرفی انواع بافتن مو

بافت موهای رایج در آرایشگاه ها کدامند؟

در شینیون هندی و روسی از بافت در شینیون استفاده می شود. هندی ها دارای موهای پرپشت و بلندی هستند که اصولا برای شینیون هندی از بافت استفاده می شود. در شینیون روسی نیز پایه اصلی کار، بافت مو است که موها را از کناره سر می بافند و در قسمت پایین سر ادامه موها را جمع می کنند.

انواع بافت مو جلو سر

امروزه شما انواع مدل بافت ها را می توانید به راحتی و با آموزش های ساده انجام دهید از جمله مدل بافت هایی که میتوان برای جلوی سر انجام داد و زیر شال و روسری نیز بسیار زیبا هستند میتوان از مدل های زیر نام برد.

مدل بافت مو تیغ ماهی
مدل بافت مو تاجی
مدل بافت مو آبشاری
مدل بافت مو تل

همچنین بخوانید: معرفی انواع بابلیس مو

بافت موهای خارجی کدامند؟

بافت های موی خارجی که بسیار زیبا و جذاب هستند. از جمله مدل موهای بافته شده ای هستند که اکثر سلبریتی ها از آن استفاده می کنند. در ادامه به معرفی انواع بافت موی خارجی می پردازیم.

مدل بافت مو فرانسوی
مدل بافت مو مکزیکی
مدل بافت مو آفریقایی
مدل بافت مو آلمانی

اگر موهای بافته شده باز نشد چکار کنیم؟

اگر موهای بافته شده تان گره خورد و باز نشد، بهترین راه حل این است که داخل حمام موهای خود را خیس کنید و نرم کننده بزنید. با یک شانه دانه درشت آرام شروع کنید به شانه کردن اگر قسمت گره ها هنوز از هم جدا نشدند، کمی نرم کننده به همان قسمت بزنید و سعی کنید با انگشت موهایتان را صاف کنید تا گره ها از هم باز شوند.
موهای خود را به آرامی آب کشی کنید و با یک حوله دور موهایتان را بگیرید و اجازه دهید آب مو گرفته شود. دوباره با شانه دانه درشت به آرامی شانه کنید تا کاملا گره های مو باز شود.

Leave a Reply